Gruzja za 200 PLN

Zaplanuj podróż do Gruzji – z Gdańska do Kutaisi polecimy za 200 PLN w dwie strony. Loty do Gruzji oferują nam linie lotnicze Wizz Air, cena dostępna dla członków Discount Club.

Tanie loty z Gdańska do Kutaisi

Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie www.wizzair.com. Naszą podróż z Gdańska do Gruzji za 200 PLN w dwie strony możemy zaplanować w czerwcu 2023 roku. Dostępność biletów w najniższej cenie sprawdzić można za pomocą kalendarza lotów.

Cena obowiązuje dla członków Discount Club przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z bagażem podręcznym o wymiarach 40 x 30 x 20 cm.

Podróż do Gruzji

Bilety kupione? Sprawdźcie najważniejsze informacje praktyczne, które ułatwią Wam dalsze planowanie podróży po Gruzji. Przeczytajcie również, co i gdzie warto spróbować w Gruzji. Planując podróż po tym pięknym kraju polecamy Wam wizytę w dawnej gruzińskiej stolicy, Mcchecie, a także zwiedzanie kanionu Okatse oraz kanionu Martvili, które położony są niedaleko Kutaisi. Zobaczcie również, co ciekawego można robić w Tbilisi przez weekend.

Noclegi w Gruzji

Najtańsze noclegi znajdziecie korzystając z naszej wyszukiwarki hoteli.Booking.com

Auto

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment