Eindhoven za 88 PLN + opcja na Amsterdam

W maju możemy zaplanować krótki wypad do Holandii – z Gdańska polecimy do Eindhoven za 88 PLN w dwie strony. Tanie loty z Gdańska do Eindhoven oferują nam linie lotnicze Wizz Air, najniższe ceny biletów dostępne są dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny dodatkowo płatny.

Przeloty z Gdańska do Eindhoven

[AKTUALIZCJA]

Bilety z Gdańska do Eindhoven za 68 PLN w dwie strony już wykupione, ale zostało jeszcze kilka terminów w cały czas dobrej cenie – za 88 PLN w dwie strony. Dostępne terminy:

  • 14 – 18 maja
  • 14 -19 maja

gdnein

— — —

Naszą podróż z Gdańska do Eindhoven za 68 PLN w dwie strony możemy zaplanować w terminie 14 – 19 maja 2014 roku:

Noclegi

Za dwudniowy pobyt w Eindhoven zapłacimy w sumie 251 PLN. Jeśli po raz pierwszy będziecie rezerwować noclegi w serwisie airbnb, to korzystając z naszego linku możecie obniżyć cenę noclegu o 78 PLN (minimalna rezerwacja 59 EUR/75 USD).
>>> Sprawdź ceny noclegów w Eindhoven
hotel1
Za dwudniowy pobyt w Amsterdamie zapłacimy w sumie 223 PLN. Jeśli po raz pierwszy będziecie rezerwować noclegi w serwisie airbnb, to korzystając z naszego linku możecie obniżyć cenę noclegu o 78 PLN (minimalna rezerwacja 59 EUR/75 USD).
>>> Sprawdź ceny noclegów w Amsterdamie
hotel2

Z Eindhoven do Amsterdamu

Z lotniska Eindhoven dojedziemy autobusami Terravision do Amsterdamu w 1h45min. Ceny biletów w jedną stronę zaczynają się od 22,50 EUR, za podróż powrotną zapłacimy 38,50 EUR (163 PLN) przy rezerwacji biletów przez internet. Rozkład jazdy autobusów można sprawdzić tutaj.

Z lotniska dojedziemy autobusem w ok. 20 minut do stacji kolejowej w Eindhoven, bilet w jedną stronę kosztuje 3,50 EUR (15 PLN) od osoby. Z Eindhoven dojedziemy pociągiem w 1h20minut do Amsterdamu, za bilet zapłacimy 18,70 EUR w jedną stronę, bilet w dwie strony kosztuje 37,40 EUR (158 PLN). Rozkład pociągów oraz ceny możemy sprawdzić tutaj.

Auto

 

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment