Dublin za 112 PLN

Tanie loty do Irlandii – z Gdańska do Dublina polecimy za 112 PLN w dwie strony. Przeloty odbywają się liniami Ryanair, cena dostępna dla wszystkich.

Loty z Gdańska do Dublina

Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie przewoźnika www.ryanair.com. Najniższe ceny biletów z Gdańska do Dublina dostępne są w listopadzie 2019 roku. Dostępność biletów sprawdzić można za pomocą KALENDARZA LOTÓW.

Cena obowiązuje przy płatności dowolną kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid etc.) oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym. Na pokład samolotów Ryanair możemy zabrać bezpłatnie bagaż podręczny o wymiarach 40 x 20 x 25 cm lub wykupić pierwszeństwo wejścia na pokład i zabrać jak dotychczas dwie sztuki bagażu podręcznego: jedną większą o standardowych wymiarach i drugą mniejszą.

Noclegi w Dublinie

Najtańsze noclegi znajdziecie korzystając z naszej wyszukiwarki hoteli.Warto również sprawdzić ofertę noclegów w serwisie airbnb – korzystając z naszego polecającego linku otrzymacie przy pierwszej rezerwacji 100 PLN zniżki (minimalna kwota rezerwacji 59 EUR).

>>> Rezerwuj nocleg w airbnb

Auto

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment