Alghero za 298 PLN + opcja na Korsykę

W maju możemy zaplanować podróż na Sardynię za 298 PLN w dwie strony – tanie loty z Gdańska do Alghero oferują nam linie lotnicze Wizz Air oraz Ryanair, przesiadki nie wymagają nocnego oczekiwania na lotnisku. Możemy przy okazji zaplanować wypad na pobliską Korsykę – z Sardynii na Korsykę dopłyniemy promem w niecałą godzinę.

Przeloty z Gdańska do Alghero

Naszą podróż z Gdańska do Alghero możemy zaplanować w terminach:

  • 21 – 26 maja
  • 21 – 30 maja

Za przeloty z Gdańska do Alghero zapłacimy w sumie 298 PLN w dwie strony:

  • Wizz Air: Gdańsk – Dortmund 34 PLN
  • Ryanair: Dortmund – Alghero 19,99 EUR (84 PLN)
  • Ryanair: Alghero – Piza 19,56 EUR (84 PLN)
  • Ryanair: Piza – Gdańsk 22,99 EUR (96 PLN)

Bilety Wizz Air: Cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny dodatkowo płatny. Nie jesteś jeszcze członkiem Wizz Air Discount Club? Przeczytaj nasz poradnik i korzystaj z niższych cen biletów. 100 PLN premii w punktach, które można wymienić na bilety oraz członkostwo w klubie Wizz Air Discount Club otrzymasz za darmo także z kartą Citibank Wizz Air (sprawdź ofertę Citibank).

Bilety Ryanair: Cena obowiązuje przy płatności dowolną kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid etc.) oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym. Na pokład samolotów Ryanair możemy zabrać bezpłatnie dwie sztuki bagażu podręcznego: jedną większą o standardowych wymiarach i drugą mniejszą.

gdndtm dtmaho
ahopsa psagdn

Z Sardynii na Korsykę

Promy z Sardynii na Korsykę kursują między Santa Teresa di Gallura a Bonifacio. Rozkład rejsów oraz ceny możemy sprawdzić na stronie Moby Lines. Rejs z Sardynii na Korsykę trwa niecałą godzinę.

prom

Co warto zobaczyć?

Planujecie podróż na Sardynię? Zajrzyjcie do naszego przewodnika: co warto zobaczyć na Sardynii.

Noclegi

Przykładowe ceny noclegów: za dziewięciodniowy pobyt w Alghero zapłacimy w sumie 717 PLN, czyli 40 PLN od osoby za dobę.

>>> Sprawdź ceny noclegów na Sardynii

hotel

Auto

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment