Tallinn od 109 PLN

W kwietniu wybierzemy się z Gdańska do Tallinna od 109 PLN w dwie strony. Do Estonii dolecimy liniami Wizz Air oraz Ryanair z przesiadkami, które nie wymagają noclegu na lotnisku.

Naszą podróż z Gdańska do Tallinna możemy zaplanować w terminie 8 – 13 maja 2013 roku.

Za bilety do Estonii zapłacimy w sumie 109 PLN w dwie strony od osoby:

  • Wizz Air: Gdańsk – Sztokholm Skavsta 4 PLN
  • Ryanair: Sztokholm Skavsta – Tallinn 89 SEK (44 PLN)
  • Ryanair: Tallinn – Oslo Rygge 10 EUR (42 PLN)
  • Ryanair: Oslo Rygge – Gdańsk 34 NOK (19 PLN)

Bilety Wizz Air: Cena obowiązuje dla osób, które posiadają środki na koncie WIZZ.  W przypadku płatności za pomocą przelewu do podanej ceny biletu należy doliczyć 18 PLN za lot za pasażera. Podróż tylko z małym bagażem podręcznym.

Bilety Ryanair: Cena obowiązuje przy płatności kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid) oraz przy podróży z bagażem podręcznym. Przy płatności za pomoca karty kredytowej, do ceny doliczone zostanie 2% wartości ceny biletu.

W trakcie naszej podróży do Estonii możemy wypożyczyć samochód i zwiedzić pozostałe kraje nadbałtyckie, możemy skorzystać z usług Simple Express i udać się np. do Rygi. Możemy również wybrać się w rejs statkiem z Tallinna do Sankt Petersburga – korzystając z oferty St Peterline możemy odwiedzić Wenecję Północy w ciągu 72 godzin bez konieczności posiadania wizy do Rosji.

>>> Sprawdź koszt wypożyczenia samochodu w AutoEurope lub w innych serwisach
>>> Sprawdź ofertę autobusów Simple Express
>>> Sprawdź ofertę promów St Peterline

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment