Sylwester w Paryżu. Przelot za 405 PLN

Okres świąteczno-noworoczny należy do najdroższych, jeśli chodzi o ceny biletów lotniczych. Szukaliśmy czegoś sensownego cenowo i przygotowaliśmy propozycję, jak dotrzeć i miło spędzić Sylwester w Paryżu. Za przelot z Gdańska na lotnisko Beauvais zapłacimy 405 PLN w dwie strony. Loty odbywają się liniami Ryanair (z przesiadką) oraz Wizz Air.

Nasz sylwestrowy wypad do Paryża możemy zaplanować w terminie 29 grudnia – 1 stycznia. Najpierw lecimy 29 grudnia wieczornym rejsem z Gdańska do Oslo Rygge, gdzie czeka nas kilka godzin oczekiwania na dalszy lot do Paryża Beauvais. Z Paryża Beauvais do Gdańska wracamy już bezpośrednio. Za przeloty zapłacimy w sumie 405 PLN w dwie strony:

  • (29.12) Ryanair: Gdańsk – Oslo Rygge 123,20 PLN
  • (30.12) Ryanair: Oslo Rygge – Paryż Beauvais 382,30 NOK (198 PLN)
  • (1.01) Wizz Air: Paryż Beauvais – Gdańsk 19,99 EUR (84 PLN)

Bilety Wizz Air: Cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) i przy podróży tylko z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny jest płatny (aktualny cennik).

Bilety Ryanair: Cena obowiązuje przy płatności dowolną kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid etc.) oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym.

gdnryg rygbva
 bvagdn

Z lotniska Beauvais do centrum Paryża dojedziemy autobusem za 16 EUR w jedną stronę lub 32 EUR w dwie strony. Można również skorzystać z BlaBlaCar, gdzie osoby oferują przejazd z Beauvais do Paryża od 5 EUR od osoby.

Sprawdź ceny noclegów w Paryżu:

>>> Wyszukiwarka najtańszych noclegów

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment