Sycylia za 244 PLN

Pod koniec maja polecimy na Sycylię już za 244 PLN w dwie strony. Bez konieczności nocowania na lotnisku.

Do Trapani na Sycylii lecimy 28 maja. Wylatujemy z Gdańska liniami Wizz Air i lecimy do Sztokholmu Skavsta. Za bilet zapłacimy 39 PLN (jeśli jesteśmy członkami klubu Xclusive Club i posiadamy MasterCard Wizz Air ) lub 69 PLN ( dla pozostałych pasażerów posiadających kartę MasterCard Wizz Air).

Ze Sztokholmu Skavsta lecimy liniami Ryanair do Trapani. Za bilet zapłacimy 47 PLN (przy płatności kartą MasterCard PrePaid).

Z Sycylii wracamy 2 czerwca. Lecimy liniami Ryanair z Trapani do Mediolanu Bergamo, za bilet zapłacimy 91 PLN + 6 EUR (25 PLN) za płatność kartą.

Z Mediolanu Bergamo lecimy liniami Wizz Air do Gdańska, za bilet zapłacimy 42 PLN (jeśli jesteśmy członkami klubu Xclusive Club i posiadamy kartę MasterCard Wizz Air) lub 62 PLN (dla pozostałych pasażerów posiadających kartę MasterCard Wizz Air).

Podróżujemy oczywiście tylko z bagażem podręcznym (o wadze do 10 kg). Jeśli posiadamy wszystkie odpowiednie karty oraz jesteśmy członkami klubu Xclusive Club, to za wszystkie bilety zapłacimy 244 PLN. Jeśli nie jesteśmy członkami klubu Xclusive Club, to za bilety zapłacimy 294 PLN.

To może Ciebie zainteresować

4 Thoughts to “Sycylia za 244 PLN”

 1. Pawel

  Ania, płacąc MC Prepaid za wyloty z Włoch (TPS-BGY) FR kasuje 6 euro 🙁 więc wyjdzie jakieś 115 za ten odcinek. Co i tak w sumie jest niezłą ceną na Sycylię. Fajnie macie z tym BGY by W6 🙂 Pozdrowienia z WROclawia 🙂

 2. latamyzgdanska

  To już? Ech, umknęło mi to. Dzięki za zwrócenie uwagi! Bergamo fajne, ale szkoda, że tylko dwa razy w tygodniu – świetne lotnisko na przesiadki.

 3. Pawel

  Ano niestety. Z Włoch już całkiem długo, niedawno Hiszpania, wcześniej Niemcy, Irlandia, UK… czas na Polskę bo nie będzie gdzie latać.

 4. digi1

  POMAGAM KUPIC BILET WIZZAIR BEZ KOSZTÓW MANIPULACYJNYCH -ZAWSZE AKTUALNE
  GG: 42519153
  Mail: maciek_gd@yahoo.pl
  Telefon: 792 283 202
  Posiadam karte znizkowa Wizzair
  konto : Mbank + wszystkie inne banki przez – potwierdzenie przelewu

Leave a Comment