Stambuł za 394 PLN

W styczniu wybierzemy się z Gdańska do Stambułu za 394 PLN w dwie strony. W dwie strony czeka nas niestety nocne oczekiwanie na kolejny lot, ale czasami warto 🙂

Naszą podróż do Turcji możemy odbyć w terminie 19 – 23 stycznia 2013 roku. Lecimy liniami Wizz Air z Gdańska do Londynu Luton, gdzie czeka nas noc na lotnisku. Następnego dnia rano lecimy liniami easyJet z Luton do Stambułu (lotnisko Sabiha Gokcen). W drogę powrotną liniami Pegasus wyruszamy późnym wieczorem ze Stambułu i lecimy do Kolonii, gdzie lądujemy ok. 1 w nocy. Rano wylatujemy liniami Wizz Air z Kolonii do Gdańska. Za bilety zapłacimy w sumie 394 PLN w dwie strony:

  • Wizz Air: Gdańsk – Londyn Luton 22 PLN
  • easyJet: Londyn Luton – Stambuł (Sabiha Gokcen) 35,99 GBP (182 PLN)
  • Pegasus Airlines: Stambuł (S.Gokcen) – Kolonia/Bonn 106 TRY (186 PLN)
  • Wizz Air: Kolonia/Bonn – Gdańsk 0,99 EUR (4 PLN)

Cena obowiązuje dla członków klubu Xclusive Club posiadających kartę Citibank Wizz Air oraz podróżujących z małym bagażem podręcznym (nowe zasady przewozu bagażu podręcznego w Wizz Air). Duży bagaż podręczny będzie nas kosztował kolejne 45 PLN od osoby w jedną stronę. W cenę biletu easyJet wliczona jest już opłata administracyjna (9 GBP), jest niezależna od liczby pasażerów oraz odcinków lotu. W easyJet obowiązuje darmowy bagaż podręczny o nielimitowanej wadze.

Nie posiadasz karty Citibank Wizz Air? Nie jesteś członkiem klubu Xclusive Club? Skorzystaj z pomocy naszych użytkowników!

 

Kącik rezerwacji:

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment