Sewilla za 148 PLN

Pod koniec stycznia wybierzemy się do Sewilli za 148 PLN w dwie strony. Z Gdańska na południe Hiszpanii dolecimy liniami Wizz Air oraz Ryanair, w drodze do Sewilli musimy liczyć się z nocką na lotnisku. Możliwe są dwa terminy podróży, oferta dla członków Discount Club.

Naszą podróż do Sewilli możemy zaplanować w terminie 23 – 27 styczeń lub 23 – 30 styczeń 2013 roku. Za bilety zapłacimy w sumie 148 PLN:

  • Wizz Air: Gdańsk – Mediolan Bergamo 4 PLN
  • Ryanair: Mediolan Bergamo – Sewilla 15 EUR (61 PLN)
  • Ryanair: Sewilla – Mediolan Bergamo 15 EUR (61 PLN)
  • Wizz Air: Mediolan Bergamo – Gdańsk 22 PLN

Bilety Ryanair: Cena obowiązuje przy płatności kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid) oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym. Przy płatności kartą kredytową zostanie doliczona dodatkowa opłata w wysokości 2% od ceny biletu.

Bilety Wizz Air: Cena obowiązuje dla członków klubu Discount Club posiadających kartę Citibank Wizz Air i podróżujących z małym bagażem podręcznym (nowe zasady przewozu bagażu podręcznego w Wizz Air). Duży bagaż podręczny będzie nas kosztował kolejne 45 PLN od osoby w jedną stronę.

Nie posiadasz karty Citibank Wizz Air? Nie jesteś członkiem klubu Discount Club? Skorzystaj z pomocy naszych użytkowników!

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment