Sardynia za 273 PLN

Na przełomie stycznia oraz lutego możemy zaplanować podróż na Sardynię – z Gdańska lecimy do Cagliari, wracamy z Alghero. Na Sardynię dolecimy liniami Wizz Air oraz Ryanair, przesiadki nie wymagają nocnego oczekiwania na lotnisku.

Naszą podróż na Sardynię możemy zaplanować w terminie 27 stycznia – 4 lutego 2014 roku. Z Gdańska lecimy liniami Wizz Air do Mediolanu Bergamo, skąd dalej liniami Ryanair lecimy do Cagliari. Wracamy liniami Ryanair z Alghero do Eindhoven, skąd dalej liniami Wizz Air do Gdańska. Między Alghero a Cagliari mamy do pokonania drogą lądową ok. 250 km.

  • Wizz Air: Gdańsk – Mediolan Bergamo 34 PLN
  • Ryanair: Mediolan Bergamo – Cagliari 21,99 EUR (92 PLN)
  • Ryanair: Alghero – Eindhoven 19,99 EUR (84 PLN)
  • Wizz Air: Eindhoven – Gdańsk 14,99 EUR (63 PLN)

Bilety Wizz Air: Cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny dodatkowo płatny.

Bilety Ryanair: Cena obowiązuje przy płatności dowolną kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid etc.) oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym.

gdnbgy bgycag
ahoein eingdn

Wybieracie się na Sardynię? Zajrzyjcie do naszego krótkiego przewodnika, co warto zobaczyć na włoskiej wyspie oraz do naszej relacji z tegorocznej podróży po południowej części Sardynii.

Sprawdź ceny i zarezerwuj noclegi na Sardynii:
>>> Wyszukiwarka najtańszych noclegów

Sprawdź koszt wypożyczenia samochodu na Sardynii:
>>> Wypożycz samochód

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment