Sardynia za 272 PLN

Na przełomie października oraz listopada możemy zaplanować podróż na Sardynię – z Gdańska lecimy do Alghero, wracamy z Cagliari. Na Sardynię dolecimy liniami Wizz Air oraz Ryaniar, przesiadki nie wymagają nocnego oczekiwania na lotnisku. Za bilety lotnicze na Sardynię zapłacimy w sumie 272 PLN.

Naszą podróż na Sardynię możemy zaplanować w terminie 27 października – 4 listopada 2013 roku. Z Gdańska lecimy liniami Wizz Air do Oslo Torp, skąd dalej liniami Ryanair lecimy do Alghero. Wracamy liniami Ryanair z Cagliari przez Oslo Rygge do Gdańska. Między Alghero a Cagliari mamy do pokonania drogą lądową ok. 250 km. Za bilety lotnicze zapłacimy w sumie 272 PLN od osoby:

  • Wizz Air: Gdańsk – Oslo Torp 54 PLN
  • Ryanair: Oslo Torp – Alghero 151 NOK (81 PLN)
  • Ryanair: Cagliari – Oslo Rygge 16,99 EUR (64 PLN)
  • Ryanair: Oslo Rygge – Gdańsk 89 NOK (73 PLN)

Bilety Wizz Air: Cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny i bagaż rejestrowany dodatkowo płatne.

Bilety Ryanair: Cena obowiązuje przy płatności dowolną kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid etc.) oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym.

gdntrf trfaho
 cagryg  ryggdn

Wybieracie się na Sardynię? Zajrzyjcie do naszego krótkiego przewodnika, co warto zobaczyć na włoskiej wyspie oraz do naszej relacji z tegorocznej podróży po południowej części Sardynii.

Sprawdź ceny i zarezerwuj noclegi na Sardynii:
>>> Wyszukiwarka najtańszych noclegów
>>> Wimdu (skorzystaj ze zniżki 40 PLN!)

Sprawdź koszt wypożyczenia samochodu na Sardynii:
>>> Wypożycz samochód

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment