Sardynia za 189 PLN

Na przełomie października oraz listopada możemy zaplanować podróż na Sardynię – z Gdańska lecimy do Alghero, wracamy z Cagliari. Na Sardynię dolecimy liniami Wizz Air oraz Ryanair, przesiadki nie wymagają nocnego oczekiwania na lotnisku. Za bilety lotnicze na Sardynię zapłacimy w sumie 189 PLN.

Naszą podróż na Sardynię możemy zaplanować w terminie 23 października – 4 listopada 2013 roku. Z Gdańska lecimy liniami Wizz Air do Oslo Trop, skąd dalej liniami Ryanair lecimy do Alghero. Wracamy liniami Ryanair z Cagliari przez Oslo Rygge do Gdańska. Między Alghero a Cagliari mamy do pokonania drogą lądową ok. 250 km. Za bilety lotnicze zapłacimy w sumie 189 PLN od osoby:

  • Wizz Air: Gdańsk – Oslo Torp 34 PLN
  • Ryanair: Oslo Torp – Alghero 129 NOK (67 PLN)
  • Ryanair: Cagliari – Oslo Rygge 14,70 EUR (62 PLN)
  • Ryanair: Oslo Rygge – Gdańsk 49 NOK (26 PLN)

Bilety Wizz Air: Cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny i bagaż rejestrowany dodatkowo płatne.

Bilety Ryanair: Cena obowiązuje przy płatności dowolną kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid etc.) oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym.

gdntrf  trfaho
 cagryg  ryggdn

Wybieracie się na Sardynię? Zajrzyjcie do naszego krótkiego przewodnika, co warto zobaczyć na włoskiej wyspie oraz do naszej relacji z tegorocznej podróży po południowej części Sardynii.

Sprawdź ceny i zarezerwuj noclegi na Sardynii:
>>> Wyszukiwarka najtańszych noclegów

Sprawdź koszt wypożyczenia samochodu na Sardynii:
>>> Wypożycz samochód

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment