Salvador de Bahia za 1211 PLN (loty kombinowane)

Kolejna oferta lotów kombinowanych, tym razem do Brazylii – za przeloty na trasie Barcelona – Salvador de Bahia – Paryż Orly zapłacimy 1211 PLN w dwie strony.

Bilety do Brazylii rezerwujemy we francuskim serwisie ebookers – wybieramy opcję Vols, a następnie Multi-stops, podajemy szczegóły naszej podróży, czyli loty Barcelona – Salvador de Bahia oraz Salvador de Bahia – Paryż Orly. Najtańsze bilety znajdziemy w okresie od lutego do maja 2013 roku.

Za bilety w tej opcji zapłacimy 289 EUR, czyli ok. 1183 PLN w dwie strony. Loty odbywają się liniami Air Europa z przesiadką w Madrycie.

W następnym kroku rezerwacji rezygnujemy z ubezpieczenia (Je ne souhaite pas m’assurer pour ce voyage), które zostaje automatycznie doliczone (20 EUR).

Przy płatności kartą VISA zostanie doliczona opłata w wysokości 6 EUR, w sumie nasz bilet będzie nas kosztował 296 EUR (1211 PLN).

Z Gdańska do Barcelony oraz z Paryża Beauvais do Gdańska dolecimy liniami Wizz Air. Uwaga: w Paryżu musimy zmienić lotnisko z Orly na Beauvais, musimy zatem dodatkowo doliczyć koszty transportu między lotniskami.

 

 

To może Ciebie zainteresować

One Thought to “Salvador de Bahia za 1211 PLN (loty kombinowane)”

  1. tam mnie jeszcze nie było … 😉

Leave a Comment