Rzym + Mediolan/Bergamo. Przelot za 181 PLN

Pod koniec października możemy zaplanować krótką podróż do Włoch – z Gdańska lecimy do Rzymu, wracamy z Mediolanu Bergamo. Za bilety lotnicze zapłacimy w sumie 181 PLN w dwie strony. Z Rzymu do Mediolanu możemy dotrzeć pociągiem lub samolotem od 19 EUR. Do Włoch dolecimy liniami Wizz Air, najniższe ceny biletów dostępne są dla członków Discount Club.

Naszą podróż do Włoch możemy zaplanować w terminie 23 – 28 października 2013 roku. Lecimy z Gdańska do Rzymu Ciampino, wracamy z Mediolanu Bergamo do Gdańska. Za przeloty zapłacimy w sumie 181 PLN:

  • Wizz Air: Gdańsk  – Rzym Ciampino 54 PLN
  • Wizz Air: Mediolan Bergamo – Gdańsk 29,99 EUR (127 PLN)

Podane ceny obowiązują dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny jest dodatkowo płatny. Więcej o klubie Discount Club przeczytacie w naszym poradniku.

gdncia bgygdn

Z Rzymu do Mediolanu możemy dostać się drogą lądową (pociągiem) lub samolotem. Z Rzymu Ciampino do Mediolanu Bergamo dolecimy liniami Ryanair za 19,46 EUR (83 PLN).

franca

Z Rzymu do Mediolanu dojedziemy również pociągiem od 19 EUR od osoby. Ceny biletów oraz rozkład jazdy pociągów można sprawdzić na stronie Trentitalia.

  • InterCity za 19 EUR (81 PLN), czas przejazdu to 6 godzin i 35 minut
  • InterCity Notte za 29 EUR (127 PLN), nocny czas przejazdu to 8 godzin i 27 minut
  • FrecciaRossa za 39 EUR (165 PLN), czas przejazdu to ok. 3 godziny.

Według nas ciekawą opcją jest nocny przejazd InterCity Notte – wyjeżdżamy późnym wieczorem z Rzymu, rano jesteśmy już w Mediolanie, a odpada nam koszt jednego noclegu.

treno

 

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment