Rzym i Mediolan za 124 PLN

Włochy w pigułce: w ciągu tygodnia możemy zwiedzić Mediolan, Bergamo i Rzym – za bilety lotnicze zapłacimy tylko 124 PLN w dwie strony.

Naszą włoską podróż możemy zaplanować w terminie 23 – 30 styczeń 2013 roku. Najpierw lecimy liniami Wizz Air z Gdańska do Mediolanu Bergamo, gdzie lądujemy w środę wieczorem. Na zwiedzanie Bergamo i Mediolanu mamy czwartek oraz piątek. W sobotę rano lecimy liniami Ryanair z Bergamo do Rzymu Ciampino. W Rzymie możemy zostać do wtorku lub środy, w zależności od potrzeb. W środę wylatujemy po południu liniami Ryanair z Rzymu Ciampino i lądujemy w Mediolanie Bergamo, gdzie czekamy już na wieczorny rejs Wizz Air z Bergamo do Gdańska.

Za bilety zapłacimy w sumie 124 PLN:

  • Wizz Air: Gdańsk – Mediolan Bergamo 4 PLN
  • Ryanair: Mediolan Bergamo – Rzym Ciampino 14 EUR (58 PLN)
  • Ryanair: Rzym Ciampino – Mediolan Bergamo 14 EUR (58 PLN)
  • Wizz Air: Mediolan Bergamo – Gdańsk 0,99 EUR (4,10 PLN)

Bilety Ryanair: Cena obowiązuje przy płatności kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid) oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym. Przy płatności kartą kredytową zostanie doliczona dodatkowa opłata w wysokości 2% od ceny biletu.

Bilety Wizz Air: Cena obowiązuje dla członków klubu Discount Club posiadających kartę Citibank Wizz Air i podróżujących z małym bagażem podręcznym (nowe zasady przewozu bagażu podręcznego w Wizz Air). Duży bagaż podręczny będzie nas kosztował kolejne 45 PLN od osoby w jedną stronę.

Nie posiadasz karty Citibank Wizz Air? Nie jesteś członkiem klubu Discount Club? Skorzystaj z pomocy naszych użytkowników!

 

 

To może Ciebie zainteresować

One Thought to “Rzym i Mediolan za 124 PLN”

  1. wypasik! ale nei skorzystam, bo juz bylem:)

Leave a Comment