Rzym Fiumicino za 66 PLN!

Wizz Air ponownie zaoferuje nam w przyszłym roku loty do Rzymu Fiumicino. Bilety do Wiecznego Miasta są już dostępne w systemie rezerwacyjnym przewoźnika. Jeśli lubicie planować swoją podróż z większym wyprzedzeniem, to możecie teraz nabyć bilety z Gdańska do Rzymu nawet za 66 PLN w dwie strony!

Bilety z Gdańska do Rzymu Fiumicino za 66 PLN w dwie strony dostępne są w terminie 12 – 19 maj 2013 roku.

Za 84 PLN w dwie strony polecimy z Gdańska do Rzymu w terminie 14 – 17 kwietnia 2013 roku.


Cena obowiązuje dla członków klubu Discount Club posiadających kartę Citibank Wizz Air oraz podróżujących z małym bagażem podręcznym (nowe zasady przewozu bagażu podręcznego w Wizz Air). Duży bagaż podręczny będzie nas kosztował kolejne 45 PLN od osoby w jedną stronę.

Nie posiadasz karty Citibank Wizz Air? Nie jesteś członkiem klubu Discount Club? Skorzystaj z pomocy naszych użytkowników!

To może Ciebie zainteresować

4 Thoughts to “Rzym Fiumicino za 66 PLN!”

 1. Łukasz

  Witam,
  Wszedłem do systemu Wizzair i nie ma takich cen 🙁
  Ł

 2. latamyzgdanska

  Nie było ich już wczoraj późnym wieczorem. To była rewelacyjna cena na połączenie do Rzymu, więc te najtańsze bilety szybko się rozeszły.

 3. Kaja

  J/w

  Niestety, jakąkolwiek promocję podaną przez Państwa, nie sprawdzę na stronie przewoźnika, różni się ona diametralnie od tego co jest tutaj przedstawiane. Pytanie więc, jak kupić tanio bilet, skoro na stronie WizzAir owe ceny nie istnieja? Pozdrawiam 🙂

 4. latamyzgdanska

  Kaja:

  nasze propozycje po prostu długo nie trwają – najtańsze ceny biletów na dane połączenia dostępne są przez kilka-kilkanaście godzin, ktoś je wykupi i dlatego nie są dostępne. Biletów do Rzymu za 66 PLN nie było już w kilka godzin po naszej publikacji – kto pierwszy ten lepszy.

  Aby kupować bilety w Wizz Air najniższych cenach trzeba też być członkiem klubu Discount Club i posiadać kartę Citibank Wizz Air.

Leave a Comment