Ryga i Wilno w jednej podróży od 149 PLN

W marcu możemy zaplanować podróż do dwóch krajów nadbałtyckich: podczas jednej podróży możemy zwiedzić Litwę oraz Łotwę. Z Gdańska lecimy do Rygi, a wracamy z Wilna. Z Rygi do Wilna dojedziemy autobusami Simple Express od 23 PLN. Przeloty odbywają się liniami Wizz Air oraz Ryanair, przesiadki nie wymagają nocnego oczekiwania na lotnisku.

Przeloty

Naszą podróż na Litwę oraz Łotwę możemy zaplanować w terminie 4 – 12 marca 2014 roku:

  • Wizz Air: Gdańsk – Oslo Torp 34 PLN
  • Wizz Air: Oslo Torp – Ryga 59 NOK (29 PLN)
  • Ryanair: Wilno – Oslo Rygge 39 LTL (47 PLN)
  • Ryanair: Oslo Rygge – Gdańsk 79 NOK (39 PLN)

Bilety Wizz Air: Cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny dodatkowo płatny.

Bilety Ryanair: Cena obowiązuje przy płatności dowolną kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid etc.) oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym. Od 1 grudnia na pokład samolotów Ryanair możemy zabrać bezpłatnie dwie sztuki bagażu podręcznego: jedną większą o standardowych wymiarach i drugą mniejszą.

 

gdntrf trfrix
vnoryg ryggdn

Z Rygi do Wilna

Korzystając z kodu rabatowego VALENTINE (ważny w dniach 12-16.02 na podróż 24.02 – 27.04) z Rygi do Wilna dojedziemy autobusami Simple Express od 5,50 EUR (23 PLN) od osoby. W ciągu doby między Rygą a Wilnem autobusy kursują trzy razy.


RIXVNO

Noclegi

Przykładowe ceny noclegów: za czterodniowy pobyt w Rydze (pokój dwuosobowy ze śniadaniem) zapłacimy w sumie 333 PLN, czyli 42 PLN od osoby za dobę

>>> Sprawdź ceny noclegów w Rydze

hotelrix

Przykładowe ceny noclegów: za czterodniowy pobyt w Wilnie (pokój dwuosobowy) zapłacimy w sumie 461 PLN, czyli 58 PLN od osoby za dobę

>>> Sprawdź ceny noclegów w Wilnie

hotelvno

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment