Ryga i Tallinn w jednej podróży od 168 PLN

W marcu możemy zaplanować podróż do dwóch krajów nadbałtyckich: podczas jednej podróży możemy zwiedzić Estonię oraz Łotwę. Z Gdańska lecimy do Rygi, a wracamy z Tallinna. Z Rygi do Tallinna dojedziemy autobusami Simple Express od 54 PLN. Przeloty odbywają się liniami Wizz Air oraz Ryanair, przesiadki nie wymagają nocnego oczekiwania na lotnisku.

Przeloty

Naszą podróż do Estonii oraz na Łotwę możemy zaplanować w terminach:

  • 11 – 19 marca
  • 18 – 25 marca

Za przeloty zapłacimy w sumie 168 PLN:

  • Wizz Air: Gdańsk – Oslo Torp 34 PLN
  • Wizz Air: Oslo Torp – Ryga 59 NOK (29 PLN)
  • Ryanair: Tallinn – Oslo Rygge 17,99 EUR (76 PLN)
  • Ryanair: Oslo Rygge – Gdańsk 59 NOK (29 PLN)

Bilety Wizz Air: Cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny dodatkowo płatny.

Bilety Ryanair: Cena obowiązuje przy płatności dowolną kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid etc.) oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym. Od 1 grudnia na pokład samolotów Ryanair możemy zabrać bezpłatnie dwie sztuki bagażu podręcznego: jedną większą o standardowych wymiarach i drugą mniejszą.

 

gdntrf trfrix
tllryg ryggdn

Z Rygi do Tallinna

Z Rygi do Tallinna dojedziemy autobusami Simple Express od 54 PLN od osoby. W ciągu doby między Rygą a Tallinnem autobusy kursują dwa razy.


rixtll

Noclegi

Przykładowe ceny noclegów: za trzydniowy pobyt w Rydze (pokój dwuosobowy ze śniadaniem w hotelu 3*) zapłacimy w sumie 251 PLN, czyli 42 PLN od osoby za dobę

>>> Sprawdź ceny noclegów w Rydze

hotelrix

Przykładowe ceny noclegów: za czterodniowy pobyt w Tallinnie (pokój dwuosobowy  w hotelu 2*) zapłacimy w sumie 257 PLN, czyli 32 PLN od osoby za dobę

>>> Sprawdź ceny noclegów w Tallinnie

hoteltll

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment