Rumunia od 200 PLN

Na przełomie listopada oraz grudnia możemy zaplanować podróż po Rumunii – z Gdańska lecimy do Kluż, wracamy z Bukaresztu. Za bilety lotnicze zapłacimy w sumie 200 PLN. Loty odbywają się liniami Wizz Air, najniższe ceny biletów dostępne są dla członków Discount Club.

Naszą podróż do Rumunii możemy zaplanować w terminie 25 listopada – 3 grudnia 2013 roku. Lecimy z Gdańska przez Mediolan Bergamo do Kluż-Napoka, wracamy z Bukaresztu przez Eindhoven do Gdańska. Między Kluż a Bukaresztem mamy do przebycia drogą lądową ok. 450 km. Za bilety lotnicze zapłacimy w sumie 200 PLN:

  • Wizz Air: Gdańsk – Mediolan Bergamo 34 PLN
  • Wizz Air: Mediolan Bergamo – Kluż Napoka 9,99 EUR (42 PLN)
  • Wizz Air: Bukareszt – Eindhoven 64 RON (61 PLN)
  • Wizz Air: Eindhoven – Gdańsk  14,99 EUR (63 PLN)

Cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny jest dodatkowo płatny. Więcej o klubie Discount Club przeczytacie w naszym poradniku.

gdnbgy bgyclj
 otpein  eingdn

Sprawdź ceny noclegów w Rumunii, np. w Kluż za dwie noce (pokój dwuosobowy w obiekcie 3*) zapłacimy w sumie 164 PLN, czyli 41 PLN od osoby za dobę.

>>> Wyszukiwarka najtańszych noclegów

cluj

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment