Rodzinna promocja w OLT: dorosły za 79 PLN, dziecko za 39 PLN

OLT Express przygotował specjalną promocję pod hasłem „OLT Express dla Rodzin”, która gwarantuje zakup biletu dla rodzica w cenie 79 zł, a dla dziecka za 39 zł. Bilety w promocyjnych cenach można rezerwować od dziś za pośrednictwem www.oltexpress.com lub dzwoniąc pod dedykowany numer: +48 58 735 58 88.
Uczestnikami promocji „OLT Express dla Rodzin” mogą być osoby spokrewnione odbywające podróż na wspólnej rezerwacji w liczbie od 2 do 9 pasażerów. Wśród podróżujących powinna być co najmniej jedna osoba dorosła i przynajmniej jedno dziecko lub niemowlę.

 

Promocją objęte są osoby dorosłe, które ukończyły 18 lat, a także dzieci pomiędzy 2 a 18 rokiem życia. Niemowlęta do 2 roku życia zawsze podróżują z OLT Express za darmo.

 

Promocja trwa od 2 lipca do 31 sierpnia, lub do wyczerpania biletów, i obejmuje wybrane rejsy krajowe realizowane od 2 lipca do 31 sierpnia. Wskazane ceny są cenami całkowitymi i zawierają wszystkie opłaty lotniskowe oraz podatki.

 

Aby skorzystać z promocji, w trakcie dokonywania rezerwacji poprzez www.oltexpress.com, w pole „kod promocyjny” na stronie głównej należy wpisać hasło „Rodzina”. Także podczas rezerwacji za pośrednictwem dedykowanego numeru +48 58 735 58 88 należy podać hasło „Rodzina”.

 

Szczegółowe informacje na temat promocji można znaleźć w „Regulaminie Promocji OLT Express dla Rodzin” dostępnym na stronie.

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment