Przez Beauvais do Włoch lub Hiszpanii od 168 PLN w dwie strony

Mamy dla Was propozycje, jak urozmaicić tygodniowy pobyt we Francji, który proponowaliśmy dziś rano. Za 168 PLN w dwie strony polecimy do Saragossy lub Turynu, a za 202 PLN w dwie strony polecimy do Santander, Wenecji lub Pizy – wszystko z przystankiem w Beauvais.

[AKTUALIZACJA 28.10.2012 7:00]

Cena na przelot Wizz Air z Gdańska do Paryża Beauvais w terminie 25 styczeń – 1 luty spadła właśnie do 26 PLN, co oznacza, że za przeloty do Saragossy czy Turynu zapłacimy 150 PLN w dwie strony, a do Santander, Wenecji oraz Pizy – 182 PLN.

 

Bazą naszego wyjazdu jest przelot liniami Wizz Air z Gdańska do Paryża Beauvais za 44 PLN w dwie strony w terminie 25 styczeń – 1 luty 2013 roku. Do tej ceny doliczamy kolejne przeloty Wizz Air za 10 EUR do Timisoary, przeloty Ryanair za 30 lub 38 EUR do Hiszpanii lub Włoch.

Za 10 EUR polecimy do…

  • (Wizz Air) Timisoary w terminie 26 – 29 stycznia

 

Za 30 EUR polecimy do…

  • (Ryanair) Saragossy w terminie 26 – 31 stycznia
  • (Ryanair) Turynu w terminie 28 – 30 stycznia 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Za 38 EUR polecimy do…

  • (Ryanair) Santander w terminie 25 – 30 stycznia
  • (Ryanair) Wenecji Treviso w terminie 25 – 31 stycznia
  • (Ryanair) Pizy w terminie 23 – 31 stycznia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bilety Wizz Air: Cena obowiązuje dla członków klubu Discount Club (dawny Xclusive Club) posiadających kartę Citibank Wizz Air oraz podróżujących z małym bagażem podręcznym (nowe zasady przewozu bagażu podręcznego w Wizz Air). Duży bagaż podręczny będzie nas kosztował kolejne 45 PLN od osoby w jedną stronę.

Bilety Ryanair: Cena obowiązuje przy płatności kartą MasterCard PrePaid oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym.

Nie posiadasz karty Citibank Wizz Air lub MasterCard PrePaid? Nie jesteś członkiem klubu Discount Club? Skorzystaj z pomocy naszych użytkowników!

To może Ciebie zainteresować

One Thought to “Przez Beauvais do Włoch lub Hiszpanii od 168 PLN w dwie strony”

  1. […] pobytu we Francji o krótki (lub nieco dłuższy) wypad do Hiszpanii lub Włoch? Zajrzyjcie tutaj. news , information,business,investment,helth news,business,politics news and […]

Leave a Comment