Prezent na Mikołajki, czyli przeloty po Europie od 88 PLN

Mamy dopiero październik, ale może warto pomyśleć o prezencie mikołajkowym w postaci przelotu do jednego z europejskich miast? Za bilet w dwie strony zapłacimy od 88 PLN w dwie strony, a do wyboru mamy m.in. Niemcy, Włochy, Francję, Norwegię czy Szwecję. Loty odbywają się liniami Wizz Air oraz Ryanair.

Bilety Wizz Air: Cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny dodatkowo płatny.

Bilety Ryanair: Cena obowiązuje przy płatności dowolną kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid etc.) oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym.

Mediolan Bergamo za 108 PLN

(Wizz Air) Z Gdańska do Mediolanu Bergamo za 108 PLN w dwie strony polecimy w terminie 2 – 6 grudnia, w tym czasie spokojnie możemy zwiedzić zarówno Mediolan, jak i urocze Bergamo.

tanielotymediolan

Barcelona za 148 PLN

(Wizz Air) Z Gdańska do Barcelony za 148 PLN w dwie strony polecimy w terminie 1 –  8 grudnia. To nieco dłuższy wypad, ale poza Barceloną możemy również wybrać się na wybrzeże Costa Brava czy do Andory.

Obrazek 3

Eindhoven za 88 PLN

(Wizz Air) Z Gdańska do Eindhoven za 88 PLN w dwie strony polecimy w terminie 3 – 7 grudnia. Samo miasto może nie jest aż tak bardzo interesujące, ale stosunkowo tanio możemy dostać się z Eindhoven do Amsterdamu czy Utrechtu.

Obrazek 4

Hamburg Lubeka za 108 PLN

(Wizz Air) Z Gdańska do Hamburga Lubeki za 108 PLN w dwie strony polecimy w terminie 4 – 8 grudnia. Warte odwiedzenia są zarówno Lubeka, jak i Hamburg (godzina drogi autobusem z lotniska), grudzień to również okres, w którym odbywają się tradycyjne niemieckie jarmarki świąteczne.

Obrazek 5

Kolonia za 108 PLN

(Wizz Air) Z Gdańska do Kolonii za 108 PLN w dwie strony polecimy w terminie 2 – 6 grudnia. W Kolonii warto wybrać się na jeden ze świątecznych jarmarków.

Obrazek 6

Paryż Beauvais za 228 PLN

(Wizz Air) Z Gdańska do Paryża Beauvais za 228 PLN w dwie strony polecimy w terminie 4 – 8 grudnia. Według nas trzy dni w Paryżu to absolutne minimum, że poznać charakter tego miasta.

Obrazek 8

Sztokholm Skavsta za 88 PLN

(Wizz Air) Z Gdańska do Sztokholmu Skavsta za 88 PLN w dwie strony polecimy w terminie 5 – 8 grudnia. Wiecie, że Sztokholm nazywany jest Wenecją Północy?

Obrazek 9

Oslo Rygge za 98 PLN

(Ryanair) Z Gdańska do Oslo Rygge za 98 PLN w dwie strony polecimy w terminie 6 – 9 grudnia. Lecąc z Ryanair możemy zabrać bagaż podręczny w standardowych rozmiarach.

Obrazek 12

Londyn za 170 PLN

(Ryanair) Z Gdańska do Londynu Stansted za 170 PLN w dwie strony polecimy w terminie 4 – 8 grudnia. O tej porze roku Londyn jest już pięknie udekorowany na nadchodzące święta, warto zajrzeć do Hyde Park’u na świąteczny jarmark.

Obrazek 10Obrazek 11

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment