Porto za 250 PLN

W styczniu polecimy na weekend do Porto za 250 PLN w dwie strony. Lecimy z wygodnymi przesiadkami liniami Ryanair oraz Wizz Air bez konieczności nocowania na lotnisku.

Naszą podróż z Gdańska do Porto możemy zaplanować w terminie 18 – 21 styczeń 2013 roku. Za bilety zapłacimy w sumie 250 PLN:

  • Wizz Air: Gdańsk – Paryż Beauvais 22 PLN
  • Ryanair: Paryż Beauvais – Porto 21,99 EUR (90 PLN)
  • Ryanair: Porto – Londyn Stansted 14,99 EUR (61 PLN)
  • Ryanair: Londyn Stansted – Gdańsk 9 GBP + 6 GBP opłaty transakcyjnej (77 PLN)

Bilety Wizz Air: Cena obowiązuje dla członków klubu Discount Club posiadających kartę Citibank Wizz Air oraz podróżujących z małym bagażem podręcznym (nowe zasady przewozu bagażu podręcznego w Wizz Air). Duży bagaż podręczny będzie nas kosztował kolejne 45 PLN od osoby w jedną stronę.

Bilety Ryanair: Cena biletów z Paryża Beauvais do Porto oraz z Porto do Londynu Stansted obowiązuje przy płatności kartą MasterCard PrePaid oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym. Przy powrocie z Londynu Stansted do Gdańska jedyną kartą zwalniającą z opłaty transakcyjnej jest Ryanair Cash Passport.

Nie posiadasz karty Citibank Wizz Air? Nie jesteś członkiem klubu Discount Club? Skorzystaj z pomocy naszych użytkowników!

To może Ciebie zainteresować

3 Thoughts to “Porto za 250 PLN”

Leave a Comment