Porto za 202 PLN

Na przełomie listopada oraz grudnia możemy zaplanować podróż do Portugalii – z Gdańska polecimy do Porto za 202 PLN w dwie strony. Tanie loty do Portugalii oferują nam linie lotnicze Wizz Air oraz Ryanair. Ceny noclegów w Porto zaczynają się od 32 PLN od osoby za dobę. Wypożyczenie samochodu będzie nas kosztowało 34 PLN dziennie.

Naszą podróż z Gdańska do Porto możemy zaplanować w terminie 28 listopada – 7 grudnia 2013 roku. Za bilety lotnicze zapłacimy w sumie 202 PLN od osoby w dwie strony:

  • Wizz Air: Gdańsk – Dortmund 34 PLN
  • Ryanair: Dortmund – Porto 14,99 EUR (63 PLN)
  • Ryanair: Porto – Eindhoven 14,99 EUR (63 PLN)
  • Wizz Air: Eindhoven – Gdańsk 9,99 EUR (42 PLN)

Bilety Wizz Air: Cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny dodatkowo płatny.

Bilety Ryanair: Cena obowiązuje przy płatności dowolną kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid etc.) oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym.

gdndtm dtmopo
 opoein  eingdn

 

Jeśli planujemy pozostanie w Porto, to za dziewięciodniowy pobyt (pokój dwuosobowy w obiekcie 3*) zapłacimy w sumie 566 PLN, czyli 32 PLN od osoby za dobę.
>>> Wyszukiwarka najtańszych noclegów
hotel

Wypożyczenie samochodu na dziewięć dni będzie nas w sumie kosztowało 307,64, czyli 34 PLN za dobę.
>>> Wypożycz samochód

auto

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment