Porto od 172 PLN

Nic na to nie poradzimy, bo uwielbiamy to miasto, więc ponownie Porto – w styczniu wybierzemy się do Portugalii nawet za 172 PLN w dwie strony. Lecimy liniami Ryanair oraz Wizz Air z wygodnymi przesiadkami bez konieczności nocowania na lotnisku.

Naszą podróż do Porto możemy zaplanować w terminie 25 – 30 styczeń 2013 roku. Za bilety zapłacimy:

  • Wizz Air: Gdańsk – Paryż Beauvais 4 PLN
  • Ryanair: Paryż Beauvais – Porto 21,99 EUR (91 PLN)
  • Ryanair: Porto – Londyn Stansted 14,99 EUR (62 PLN)
  • Ryanair: Londyn Stansted – Gdańsk 3 GBP (15 PLN) + 6 GBP (30 PLN) opłaty transakcyjnej lub 30 PLN

Bilety Ryanair: W przypadku przelotów na trasie z Paryża Beauvais do Porto oraz z Porto do Londynu Stansted cena obowiązuje przy płatności kartą MasterCard PrePaid. Przy locie z Londynu Stansted do Gdańska jedyną kartą zwalniającą z opłaty transakcyjnej jest Ryanair Cash Passport. Jeżeli posiadamy lub mamy dostęp do obu kart płatniczych, to za bilety do Porto zapłacimy 172 PLN w dwie strony. Jeśli nie posiadamy karty Ryanair Cash Passport to za bilety do Porto zapłacimy 202 PLN w dwie strony. Cenę możemy obniżyć o 15 PLN jeśli kupimy bilety na trasie Gdańsk – Londyn Stansted – Gdańsk za 30 PLN, wtedy z opłaty transakcyjnej zwalnia MasterCard PrePaid. Korzystamy wtedy jedynie z odcinka Londyn Stansted – Gdańsk. Przy takiej kombinacji za bilety do Porto zapłacimy w dwie strony 187 PLN. Podróż oczywiście tylko z bagażem podręcznym.

Bilety Wizz Air: Cena obowiązuje dla członków klubu Discount Club posiadających kartę Citibank Wizz Air oraz podróżujących z małym bagażem podręcznym (nowe zasady przewozu bagażu podręcznego w Wizz Air). Duży bagaż podręczny będzie nas kosztował kolejne 45 PLN od osoby w jedną stronę.

Nie posiadasz karty Citibank Wizz Air lub MasterCard PrePaid? Nie jesteś członkiem klubu Discount Club? Skorzystaj z pomocy naszych użytkowników!

To może Ciebie zainteresować

2 Thoughts to “Porto od 172 PLN”

  1. Kasiek

    super!!! Więcej takich promocji!!! jeszcze tak, żeby na kwiecień coś się trafiło, to będę przeszczęśliwa

Leave a Comment