Porto i Lizbona w jednej podróży za 268 PLN

W styczniu możemy zaplanować podróż do Portugalii – z Gdańska lecimy do Porto, wracamy natomiast z Lizbony, dzięki czemu możemy zwiedzić północną i środkową część tego uroczego kraju: po drodze możemy odwiedzić m.in. Fatimę, Coimbrę, Cabo da Roca czy Sintrę. Za przeloty zapłacimy w sumie 268 PLN, loty odbywają się liniami Wizz Air oraz Ryanair, z jedną stronę musimy się liczyć z krótkim nocnym oczekiwaniem na lotnisku.

Przeloty

Naszą podróż to Portugalii możemy zaplanować w terminie 15 – 23 stycznia 2014 roku:

  • (15.01) Wizz Air: Gdańsk – Paryż Beauvais 74 PLN
  • (15.01) Ryanair: Paryż Beauvais – Porto 14,99 EUR (62 PLN)
  • (22.01) Ryanair: Lizbona – Londyn Stansted 14,99 EUR (62 PLN)
  • (23.01) Ryanair: Londyn Stansted – Gdańsk 13,99 GBP (70 PLN)

Bilety Wizz Air: Cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny dodatkowo płatny.

Bilety Ryanair: Cena obowiązuje przy płatności dowolną kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid etc.) oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym. Od 1 grudnia na pokład samolotów Ryanair możemy zabrać bezpłatnie dwie sztuki bagażu podręcznego: jedną większą o standardowych wymiarach i drugą mniejszą.

 

gdnbva bvaopo
lisstn stngdn

Noclegi

Przykładowe ceny noclegów: za dwudniowy pobyt w Porto (pokój dwuosobowy ze wspólną łazienką) zapłacimy 116 PLN, czyli 29 PLN od osoby za dobę.

>>> Sprawdź ceny noclegów w Porto

hotel1

Przykładowe ceny noclegów: za dwudniowy pobyt w Lizbonie (pokój dwuosobowy) zapłacimy 83 PLN, czyli 21 PLN od osoby za dobę.

>>> Sprawdź ceny noclegów w Lizbonie

hotel2

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment