PolskiBus: Z Gdańska na Litwę

Przewoźnik autokarowy PolskiBus podpisał właśnie umowę z Eurolines Lithuania, dzięki której jeszcze w listopadzie pojedziemy z Gdańska na Litwę.

Linia E2 Gdańsk – Wilno będzie kursowała co drugi dzień zatrzymując się na przystankach w Gdańsku, Elblągu, Olsztynie, Kętrzynie, Giżycku i Suwałkach, a za granicą litewską w Mariampolu, Kownie oraz Wilnie. Jest to również połączenie nocne, które zaczyna się w Gdańsku o godzinie 19:00 docierając do stolicy Litwy o godz. 6:20. Pierwszy kurs został zaplanowany na 25 listopada.

gdanskwilno

wilnogdansk

Z uwagi na charakter pozwolenia podróż będzie możliwa wyłącznie na odcinku międzynarodowym. Szczegółowy rozkład jazdy dostępny jest pod adresem: www.polskibus.com/pl/rozklad-jazdy.htm

Wszystkie połączenia na tych trasach będą realizowane przez flotę Eurolines Lt. Będą one obsługiwane przez wysokiej jakości komfortowe autokary Business Class marki Setra wyposażone w Wi-Fi, gniazdka elektryczne, toalety, klimatyzację, systemy multimedialne pozwalające na słuchanie muzyki, oglądanie filmów oraz czytanie e–czasopism. Ponadto pojazdy posiadają komfortowe fotele z dużą ilością miejsca na nogi. Podczas podróży pasażerowie zostaną również poczęstowani bezpłatną butelką wody. Klienci będą wpuszczani na pokład na podstawie numeru rezerwacji przesyłanego w wiadomości e mail wraz z e-biletem PolskiBus.com. Podczas podróży podróżnych obowiązywać będzie regulamin przewozów Eurolines Lt.

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment