Piza za 226 PLN + Cinque Terre

Na przełomie października oraz listopada  możemy zaplanować podróż do Toskanii – z Gdańska dolecimy do Pizy za 226 PLN w dwie strony. Zwiedzanie Pizy możemy również połączyć z wycieczką do Cinque Terre. Przeloty odbywają się liniami Wizz Air oraz Ryanair, przesiadki nie wymagają nocnego oczekiwania na lotnisku.

Naszą podróż z Gdańska do Pizy możemy zaplanować w terminie 26 października – 4 listopada 2013 roku. Za przeloty zapłacimy w sumie 226 PLN w dwie strony od osoby:

  • Wizz Air: Gdańsk – Oslo Torp 34 PLN
  • Ryanair: Oslo Torp – Piza 151 NOK (78 PLN)
  • Ryanair: Piza – Hamburg Lubeka 16,99 EUR (72 PLN)
  • Wizz Air: Hamburg Lubeka – Gdańsk 9,99 EUR (42 PLN)

Bilety Wizz Air: Cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny dodatkowo płatny.

Bilety Ryanair: Cena obowiązuje przy płatności dowolną kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid etc.) oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym.

gdntrf trfpsa
 psalbc  lbcgdn

Z Pizy możemy zaplanować wypad do Cinque Terre – pociągiem dojedziemy z Pizy do Monterosso al Mare w godzinę i 10 minut, ceny biletów zaczynają się od 7.50 EUR w jedną stronę; rozkład oraz ceny biletów można sprawdzić >>> na stronie Trenitalia. O Cinque Terre możecie przeczytać w skrócie w naszym >>> mini-przewodniku.

Sprawdź ceny i zarezerwuj noclegi w Toskanii:
>>> Wyszukiwarka najtańszych noclegów

Sprawdź koszt wypożyczenia samochodu we Włoszech:
>>> Wypożycz samochód

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment