Piza za 102 PLN

W styczniu polecimy do Pizy za 102 PLN w dwie strony. Do Włoch dolecimy liniami Wizz Air oraz Ryanair z przesiadką w Skandynawii. Dostępne są dwa terminy podróży, a oferta skierowana jest do wszystkich, nie tylko członków Discount Club w Wizz Air.

Naszą podróż do Pizy możemy zaplanować w terminach 16 – 20 stycznia lub 23 – 27 stycznia 2013 roku. Za bilety zapłacimy w sumie 102 PLN:

  • Wizz Air: Gdańsk – Sztokholm Skavsta 4 PLN
  • Ryanair: Sztokholm Skavsta – Piza 99 SEK (47 PLN)
  • Ryanair: Piza – Sztokholm Skavsta 99 SEK (47 PLN)
  • Wizz Air: Sztokholm Skavsta 4 PLN

Bilety Ryanair: Cena obowiązuje przy płatności kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid) oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym. Przy płatności kartą kredytową zostanie doliczona dodatkowa opłata w wysokości 2% od ceny biletu.

Bilety Wizz Air: Cena obowiązuje dla osób posiadających kartę Citibank Wizz Air i podróżujących z małym bagażem podręcznym (nowe zasady przewozu bagażu podręcznego w Wizz Air). Duży bagaż podręczny będzie nas kosztował kolejne 45 PLN od osoby w jedną stronę.

Nie posiadasz karty Citibank Wizz Air? Nie jesteś członkiem klubu Discount Club? Skorzystaj z pomocy naszych użytkowników!

Szukacie noclegu w Pizie? Zajrzyjcie do serwisu Booking.com.

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment