Pescara od 116 PLN

W kwietniu polecimy z Gdańska do Pescary od 116 PLN w dwie strony. Nad adriatyckie wybrzeże dolecimy liniami Wizz Air oraz Ryanair z przesiadką w Oslo Torp. Minusem są niestety dość długie przesiadki, szczególnie w drodze powrotnej, gdzie czeka nas cała noc w oczekiwaniu na lot do Gdańska.

Naszą podróż z Gdańska do Pescary możemy zaplanować w terminie 13 – 21 kwietnia 2013 roku.

Za bilety zapłacimy odpowiednio:

  • Wizz Air: Gdańsk – Oslo Torp 24 PLN
  • Ryanair: Oslo Torp – Pescara 79 NOK (42 PLN)
  • Ryanair: Pescara – Oslo Torp 79 NOK (42 PLN)
  • Wizz Air: Oslo Torp – Gdańsk 4 PLN

Bilety Wizz Air: Cena obowiązuje dla członków Discount Club, którzy posiadają środki na koncie WIZZ.  W przypadku płatności za pomocą przelewu do podanej ceny biletu należy doliczyć 18 PLN za lot za pasażera. Podróż tylko z małym bagażem podręcznym.

Bilety Ryanair: Cena obowiązuje przy płatności kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid) oraz przy podróży z bagażem podręcznym. Przy płatności za pomoca karty kredytowej, do ceny doliczone zostanie 2% wartości ceny biletu.

Pomoc przy zakupie tańszych biletów Wizz Air oraz Ryanair oferują nasi czytelnicy – zajrzyj do działu Pomoc przy rezerwacji biletów!

Sprawdź ceny i zarezerwuj noclegi w Pescarze:
>>>Hotele
>>>Booking.com
>>>Opodo.pl

Sprawdź koszt wypożyczenia samochodu we Włoszech:
>>>AutoEurope
>>>Inne serwisy

To może Ciebie zainteresować

2 Thoughts to “Pescara od 116 PLN”

  1. Tadek

    Zeby nie robic nocki w Oslo mozna tez zrobic sobie przejazd wzdluz wybrzeza do Ankony i wrocic stamtad ryanair’em w srode rano przez Duesseldorf Weeze do Bydgoszczy. Przylot bedzie w godzinach poludniowych wiec spokojnie mozna bedzie skomunikowac polaczenie z Trojmiastem.

  2. Adam

    W oslo torp z noclegiem na lotnisku może być problem

Leave a Comment