Pekin za 408 PLN, Tokio za 605 PLN (loty kombinowane)

Jeśli nie straszne Wam przesiadki i loty kombinowane, to ta oferta jest dla Was – z Alitalią polecimy do Pekinu i Tokio od 408 PLN w dwie strony. Wylot z Wenecji, powrót do Pragi.

Alitalia udostępniła kod zniżkowy o wartości 250 EUR na przeloty klasą ekonomiczną. Regulamin promocji znajdziemy tutaj. Korzystając ze zniżki oraz z lotów kombinowanych można ułożyć podróż na trasie Wenecja – Pekin – Praga za 408 PLN oraz na trasie Wenecja – Tokio – Praga za 605 PLN.

Bilety rezerwujemy na włoskiej stronie Alitalii. W wyszukiwarce lotów wybieramy opcję Ricerca avanzata, a następnie opcję Multitratta. Wpisujemy kolejne odcinki nasze podróży: Wenecja – Pekin, Pekin – Rzym, Rzym – Praga (data ostatniej odcinka podróży musi być dzień później niż odcinek Pekin – Rzym).

Wszystkie odcinki podróży muszą odbywać się Alitalią.

Po wyborze interesującego nas przelotu wpisujemy kod zniżkowy XMASECO:

Cena biletu na trasie Wenecja – Pekin – Rzym – Praga wynosi teraz 100,18 EUR (408 PLN).

Podobnie szukamy biletów na trasie Wenecja – Tokio – Praga, nam udało się znaleźć jeszcze z dodatkowymi przesiadkami w Mediolanie za 148,04 EUR (605 PLN).

W przypadku takich lotów niestawienie się na któryś z odcinków podróży powoduje jej całkowite anulowanie, możemy ewentualnie w drodze powrotnej zrezygnować z ostatniego odcinka podróży i wysiąść w Rzymie lub Mediolanie.

Z Gdańska do Wenecji Treviso możemy dolecieć liniami Ryanair z przesiadką w Londynie Stansted lub dolecieć liniami Wizz Air do Mediolanu Bergamo i do Wenecji dojechać pociągiem. Z Pragi do Gdańska dolecimy liniami Wizz Air z przesiadką w Londynie Luton.

 

Do Chin obowiązuje wiza wjazdowa – jej koszt wynosi 220 PLN, zarówno jedno- jak i dwukrotna. Bez wizy możemy wjechać do Chin na 72 godziny.

To może Ciebie zainteresować

One Thought to “Pekin za 408 PLN, Tokio za 605 PLN (loty kombinowane)”

  1. Szkoda, ze takie terminy słabe, bo gdyby nie to, to na pewno bym się skusił!

Leave a Comment