Paryż Beauvais za 88 PLN

W styczniu oraz w lutym możemy zaplanować podróż do Francji – z Gdańska polecimy liniami Wizz Air do Paryża Beauvais za 88 PLN w dwie strony. Najniższe ceny biletów dostępne są dla członków Discount Club. Dostępnych kilka terminów podróży, w tym na Walentynki.

Naszą podróż z Gdańska do Paryża za 88 PLN w dwie strony możemy zaplanować w terminach:

  • 19 – 22 stycznia
  • 26 – 29 stycznia
  • 29 stycznia – 2 lutego
  • 29 stycznia – 5 lutego
  • 12 – 19 lutego

Cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny jest dodatkowo płatny. Więcej o klubie Discount Club przeczytacie w naszym poradniku.

gdnbva

Z lotniska Beauvais do centrum Paryża dojedziemy autobusem za 16 EUR w jedną stronę lub 32 EUR w dwie strony. Można również skorzystać z BlaBlaCar, gdzie osoby oferują przejazd z Beauvais do Paryża od 5 EUR od osoby.

Przykładowe ceny noclegów w Paryżu, np. w terminie 19 – 22 stycznie za trzydniowy nocleg (pokój dwuosobowy ze wspólną łazienką w obiekcie 2*) zapłacimy w sumie 466 PLN, czyli 78 PLN od osoby za dobę.
>>> Wyszukiwarka najtańszych noclegów

hotel

Wypożyczenie samochodu na lotnisku Beauvais na trzy dni będzie nas w sumie kosztowało 335,59 PLN, czyli 111,86 PLN dziennie.
>>> Wypożycz samochód

AUTO

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment