Paryż Beauvais za 44 PLN

W styczniu oraz lutym wybierzemy się z Gdańska do Paryża Beuavais za 44 PLN w dwie strony. Mamy trzy dostępne terminy na tygodniowe wakacje we Francji, oferta skierowana do członków klubu Wizz Air Xclusive Club.

Z Gdańska do Paryża Beauvais za 44 PLN w dwie strony polecimy liniami Wizz Air w terminach:

  • 18 – 25 stycznia
  • 25 stycznia – 1 luty
  • 1 – 8 luty.

Cena obowiązuje dla członków klubu Xclusive Club posiadających kartę Citibank Wizz Air oraz podróżujących z małym bagażem podręcznym (nowe zasady przewozu bagażu podręcznego w Wizz Air). Duży bagaż podręczny będzie nas kosztował kolejne 45 PLN od osoby w każdą stronę.

 

 

 

 

 

 

Za bilet na autobus z lotniska Beuavais do centrum Paryża zapłacimy 15 EUR w jedną stronę. Z lotniska Beauvais możemy udać się także do Disneylandu bezpośrednio autobusem VEA, obecnie kursuje on dwa razy dziennie na tej trasie (rano i wieczorem), a podróż zajmuje ok. 2,5 godziny. Za bilet w jedną stronę zapłacimy 24 EUR (98 PLN).

To może Ciebie zainteresować

2 Thoughts to “Paryż Beauvais za 44 PLN”

  1. Lukasz

    Troche spóźniona informacja.. wyrwałem GDN-BVA 25-01 za 8zł RT

  2. latamyzgdanska

    O tym, że były bilety za 4 PLN informowaliśmy wcześniej (https://latamyzgdanska.pl/?p=5634), a że tych najtańszych już nie ma, to teraz dajemy informację o biletach za 22 PLN. Co i tak jest niewysoką ceną 🙂

Leave a Comment