Paryż Beauvais za 128 PLN

Na przełomie lutego oraz marca możemy zaplanować podróż do Paryża – z Gdańska dolecimy na lotnisko Beauvais za 128 PLN w dwie strony. Tanie loty z Gdańska do Paryża Beauvais oferują nam linie lotnicze Wizz Air, cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny jest dodatkowo płatny. Więcej o klubie Discount Club przeczytacie w naszym poradniku.

Przeloty

Naszą podróż z Gdańska do Paryża Beauvais za 128 PLN w dwie strony możemy zaplanować w terminie 26 lutego – 5 marca 2014 roku.

gdnbva

Dojazd z lotniska

Z lotniska Beauvais do centrum Paryża dojedziemy autobusem za 16 EUR w jedną stronę lub 32 EUR w dwie strony. Można również skorzystać z BlaBlaCar, gdzie osoby oferują przejazd z Beauvais do Paryża od 5 EUR od osoby.

Noclegi

Korzystając z serwisu airbnb za tygodniowy pobyt w Paryżu zapłacimy w sumie 823 PLN. Jeśli po raz pierwszy korzystacie z airbnb, możecie skorzystać ze zniżki w wysokości 79 PLN.

>>> Sprawdź ceny noclegów w Paryżu

hotel

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment