Paryż Beauvais za 108 PLN

Ponownie dobra cena przelotów do Francji: na przełomie lutego oraz marca możemy zaplanować podróż do Paryża. Z Gdańska dolecimy na lotnisko Beauvais za 108 PLN w dwie strony. Tanie loty z Gdańska do Paryża Beauvais oferują nam linie lotnicze Wizz Air, cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny jest dodatkowo płatny.

Przeloty

Naszą podróż z Gdańska do Paryża Beauvais za 108 PLN w dwie strony możemy zaplanować w terminie 26 lutego – 5 marca 2014 roku.

paryz

 

Dojazd z lotniska

Z lotniska Beauvais do centrum Paryża dojedziemy autobusem za 16 EUR w jedną stronę lub 32 EUR w dwie strony. Można również skorzystać z BlaBlaCar, gdzie osoby oferują przejazd z Beauvais do Paryża od 5 EUR od osoby.

Noclegi

Korzystając z serwisu airbnb za tygodniowy pobyt (apartament typu studio) w Paryżu zapłacimy w sumie 796 PLN. Jeśli po raz pierwszy korzystacie z airbnb, możecie skorzystać ze zniżki w wysokości 79 PLN.

>>> Sprawdź ceny noclegów w Paryżu

hotel

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment