Paryż Beauvais w grudniu za 88 PLN

W grudniu możemy zaplanować podróż do Francji – za przelot z Gdańska do Paryża Beauvais zapłacimy 88 PLN w dwie strony. Podana cena biletów dostępna jest dla członków Discount Club, dwa terminy podróży do wyboru.

Naszą podróż z Gdańska do Paryża za 88 PLN w dwie strony możemy zaplanować w terminach:

  • 4 – 11 grudnia
  • 8 – 11 grudnia

Cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny jest dodatkowo płatny. Więcej o klubie Discount Club przeczytacie w naszym poradniku.

gdnbva

Z lotniska Beauvais do centrum Paryża dojedziemy autobusem za 16 EUR w jedną stronę lub 32 EUR w dwie strony. Można również skorzystać z BlaBlaCar, gdzie osoby oferują przejazd z Beauvais do Paryża od 5 EUR od osoby.

Przykładowe ceny noclegów w Paryżu, np. w terminie 8 – 11 grudnia za trzydniowy nocleg (pokój dwuosobowy w obiekcie 2*) zapłacimy w sumie 545 PLN, czyli 91 PLN od osoby za dobę.
>>> Wyszukiwarka najtańszych noclegów

hotel

wypożyczenie samochodu na lotnisku Beauvais na trzy dni będzie nas w sumie kosztowało 298,98 PLN, czyli 99,66 PLN dziennie.
>>> Wypożycz samochód

auto

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment