Paryż Beauvais na weekend walentynkowy za 101 PLN

Propozycja na weekend walentynkowy – z Gdańska do Paryża Beauvais polecimy za 101 PLN w dwie strony. W jedną stronę lecimy liniami Wizz Air bezpośrednio na lotnisko Beauvais, w drodze powrotej lecimy liniami Ryanair z przesiadką w Oslo Rygge.

Nasz walentynkowy weekend możemy zaplanować w terminie 15 – 18 luty 2013 roku. Za bilety zapłacimy w sumie 101 PLN:

  • Wizz Air: Gdańsk – Paryż Beauvais 4 PLN
  • Ryanair: Paryż Beauvais – Oslo Rygge 20 EUR (82 PLN)
  • Ryanair: Oslo Rygge – Gdańsk 27 NOK (15 PLN)
Bilety Ryanair: przy wyszukiwaniu pojawia się znacznie wyższa cena (157 NOK), jednak przy wyborze konkretnej daty cena spada do 27 NOK. Cena biletów Ryanair obowiązuje przy płatności kartą debetową (np. Visa Electron, MasterCard PrePaid) oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym.

Bilety Wizz Air: Cena obowiązuje dla członków klubu Discount Club posiadających kartę Citibank Wizz Air i podróżujących z małym bagażem podręcznym (nowe zasady przewozu bagażu podręcznego w Wizz Air). Duży bagaż podręczny będzie nas kosztował kolejne 45 PLN od osoby w jedną stronę.

Nie posiadasz karty Citibank Wizz Air? Nie jesteś członkiem klubu Discount Club? Skorzystaj z pomocy naszych użytkowników!

To może Ciebie zainteresować

2 Thoughts to “Paryż Beauvais na weekend walentynkowy za 101 PLN”

  1. Agnieszka Matuszewska: sprawdziliśmy i w tej chwili można bez problemu kupić bilety w ten cenie. Których biletów nie widzisz w tej cenie?

Leave a Comment