Pafos (Cypr) od 290 PLN

W kwietniu polecimy z Gdańska do Pafos od 290 PLN w dwie strony. Na Cypr dolecimy liniami Wizz Air oraz Ryanair, w drodze powrotnej musimy się liczyć z dość długim czasem oczekiwania na kolejny lot – zawsze możemy jednak ten czas wykorzystać na pizzę w Bergamo.

Naszą podróż z Gdańska do Pafos możemy zaplanować w terminie 18 – 24 kwietnia 2013 roku. W jedną stronę lecimy liniami Ryanair z przesiadką w Londynie Stansted, na Cyprze wylądujemy tuż po północy. W drodze powrotnej rejsy odbywają się liniami Ryanair oraz Wizz Air, tu mamy dość długą przesiadkę w Bergamo.

Za bilety zapłacimy 290 PLN w dwie strony od osoby:

  • Ryanair: Gdańsk – Londyn Stansted 49 PLN
  • Ryanair: Londyn Stansted – Pafos 28,99 GBP (141 PLN)
  • Ryanair: Pafos – Mediolan Bergamo 13,99 EUR (58 PLN)
  • Wizz Air: Mediolan Bergamo – Gdańsk 9,99 EUR (42 PLN)

Bilety Wizz Air: Cena obowiązuje dla członków Discount Club, którzy posiadają środki na koncie WIZZ.  W przypadku płatności za pomocą przelewu do podanej ceny biletu należy doliczyć 18 PLN za lot za pasażera. Podróż tylko z małym bagażem podręcznym.

Bilety Ryanair: Cena obowiązuje przy płatności kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid) oraz przy podróży z bagażem podręcznym. Przy płatności za pomoca karty kredytowej, do ceny doliczone zostanie 2% wartości ceny biletu.

Pomoc przy zakupie tańszych biletów Wizz Air oraz Ryanair oferują nasi czytelnicy – zajrzyj do działu Pomoc przy rezerwacji biletów!

Sprawdź ceny i zarezerwuj noclegi w Pafos:
>>>Hotele
>>>Booking.com
>>>Opodo.pl

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment