Numerowane miejsca w Ryanair

Od 1 lutego Ryanair wprowadza numerowane miejsca w samolocie – podczas rezerwacji biletów możemy za opłatą wybrać nasze ulubione miejsce lub zostanie nam ono bezpłatnie i losowo przydzielone podczas odprawy online.

Podczas rezerwacji biletów lub później za pomocą zakładki „Zarządzaj rezerwacją” możemy dokonać rezerwacji miejsca w samolocie:

  • 47 PLN (10 EUR) miejsca premium w rzędach 1-5 (szybkie wyjście), 16-17 (miejsca z większą przestrzenią na nogi) oraz 32-33 (szybkie wyjście). W cenę wliczone jest pierwszeństwo wejścia na pokład
  • 24 PLN (5 EUR) miejsca zwykłe w pozostałych rzędach. Za dodatkową opłatą w wysokości 2 EUR możemy wykupić pierwszeństwo wejścia na pokład


miejsca
Pasażerowie Ryanair, którzy nie chcą wybrać miejsca, mogą odprawić się w terminie od 7 dni do 2 godzin przed wylotem i będą im przydzielone miejsca bez żadnych kosztów. (Darmowe numerowane miejsca nie będą dostępne na 7 dni przed każdym odlotem). System będzie przydzielał osobom na jednej rezerwacji miejsca w samolocie w miarę możliwości obok siebie.

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment