Nowy Jork i Chicago od 1703 PLN

Jesienią polecimy liniami Air Berlin z Gdańska do USA od 1703 PLN w dwie strony. Do wyboru mamy loty do Nowego Jorku lub Chicago, w cenę biletu wliczony mamy już przewóz bagażu rejestrowanego. Najniższe ceny biletów do USA dostępne są od końca września do grudnia 2013 roku.

Nowy Jork za 1703 PLN

Z Gdańska do Nowego Jorku dolecimy liniami Air Berlin za 1703,77 PLN w dwie strony. Po drodze czekają nas krótkie przesiadka na lotnisku Berlin Tegel. W cenę biletu w taryfie FlyDeal wliczony mamy przewóz jednej sztuki bagażu podręcznego (6 kg) oraz jednej sztuki rejestrowanego (23 kg), natomiast wybór miejsca w samolocie jest płatny.

>>>Rezerwuj bilety z Gdańska do Nowego Jorku

Chicago za 1711 PLN

Z Gdańska do Chicago dolecimy liniami Air Berlin za 1711,62 PLN w dwie strony. W jedną stronę czekają nas dwie przesiadki (w Berlinie oraz Nowym Jorku), w drodze powrotnej będziemy przesiadać się tylko raz w Berlinie. W cenę biletu w taryfie FlyDeal wliczony mamy przewóz jednej sztuki bagażu podręcznego (6 kg) oraz jednej sztuki rejestrowanego (23 kg), natomiast wybór miejsca w samolocie jest płatny.

>>>Rezerwuj bilety z Gdańska do Chicago

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment