Nowe trasy Ryanair z Gdańska

Linie lotnicze Ryanair ogłosiły uruchomienie w sezonie letnim w 2023 roku pięć połączeń z Gdańska – polecimy do Czech, Czarnogóry, Hiszpanii i Włoch.

Pierwszy rejs z Gdańska do Podgoricy został zaplanowany na 27 marca 2023 roku, a loty do Czarnogóry będą realizowane dwa razy w tygodniu, w poniedziałki oraz czwartki.

Połączenie z Gdańska do Pragi wystartuje 29 marca 2023 roku, rejsy do stolicy Czech będą się odbywały dwa razy w tygodniu: w środy oraz soboty.

Rejsy z Gdańska do Malagi zostaną uruchomione 28 marca 2023 roku  i będą realizowane dwa razy w tygodniu: we wtorki oraz soboty.

28 marca 2023 roku wystartują również loty z Gdańska do Barcelony El Prat. Połączenie będzie obsługiwane zamiast dotychczasowych rejsów na lotnisko Reus. Loty będą się odbywały dwa razy w tygodniu, we wtorki oraz soboty.

W sezonie letnim w 2023 powróci równie połączenie na południe Włoch – ponownie polecimy z Gdańska do Neapolu. Loty będą się odbywały dwa razy w tygodniu, w piątki oraz niedziele.

Pod koniec marca nastąpi również zmiana na lotach do Wenecji – od 26 marca 2023 roku rejsy będą realizowane na lotnisko Treviso, a nie jak dotychczas Marco Polo.

Bilety na nowych trasach są już w sprzedaży.

 

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment