Nowe połączenie: Gdańsk – Alesund

Wizz Air ogłosił uruchomienie nowego połączenia z Gdańska do Alesund. Rejsy do zachodniej Norwegii wystartują w kwietniu 2013 roku.

Przewoźnik będzie oferował loty między Gdańskiem a Alesund dwa razy w tygodniu. W systemie rezerwacyjnym nie ma jeszcze biletów, ale według zapewnień przewoźnika, mają one znaleźć się w sprzedaży już wkrótce.

Ceny biletów w jedną stronę mają zaczynać się od 61 PLN.

To może Ciebie zainteresować

5 Thoughts to “Nowe połączenie: Gdańsk – Alesund”

  1. Nie no super, proponuje jeszcze ze dwie Finlandie dorzucic, 3 Szwecje i mamy pełnię szczęścia….

  2. No cóż, nie jest to może szczyt naszych marzeń, ale cieszmy się, że Wizz Air otwiera nowe połączenie właśnie z GDN.

  3. I z tym się zgadzam bez dwoch zdan. Poza tym otwieraja czyli widza potencjal i neda zarabiac. Szkoda tylko, ze jestesmy pomijani w takich kierunkach jak Majorka,
    Malta, Kreta,Bolonia, Malaga, Madryt etc. Chcac wybrac siw na weekend listopadowy gdzies, gdzie jeszcze bedzie w miare ladnie trzeba leciec z Modlina, Wroclawia, Wawy, Krk..

  4. Niestety, też chcielibyśmy mieć choć połowę południowych połączeń co Kraków czy Wrocław. Pozostaje jeszcze kombinowanie z przesiadkami.

  5. […] za 138zł oraz nowym p0łączeniem z Norwegią (Tak! prawdziwa nasza lotnicza brama na północ). Od kwietnia polecimy do Allesund, czyli jednego z najmniejszych miast, gdzie latają duże linie lotnicze i miejsca, gdzie znajduje […]

Leave a Comment