Na weekend do Turku od 28 PLN

W marcu wybierzemy się na weekend do Turku od 28 PLN w dwie strony. Przeloty z Gdańska do Finlandii odbywają się liniami Wizz Air. Najtańsze ceny biletów dostępne są dla członków Discount Club, którzy jednocześnie posiadają środki na koncie WIZZ.

Turku za 28 PLN

Z Gdańska do Turku za 28 PLN w dwie strony polecimy w terminie 1 – 3 marca 2013 roku. Ceny biletów obowiązują dla członków Discount Club, którzy posiadają środki na koncie WIZZ. W przypadku płatności przelewem do ceny biletu musimy doliczyć 18 PLN za lot za pasażera. Podróż tylko z małym bagażem podręcznym.

Turku za 38 PLN

Z Gdańska do Turku za 38 PLN w dwie strony polecimy w terminie 15 – 18 marca 2013 roku. Ceny biletów obowiązują dla tych pasażerów, którzy posiadają środki na koncie WIZZ. W przypadku płatności przelewem do ceny biletu musimy doliczyć 18 PLN za lot za pasażera. Podróż tylko z małym bagażem podręcznym.

Turku za 48 PLN

Z Gdańska do Turku za 48 PLN w dwie strony polecimy w terminach 8 – 10 marca lub 8 – 11 marca 2013 roku. Ceny biletów obowiązują dla członków Discount Club, którzy posiadają środki na koncie WIZZ. W przypadku płatności przelewem do ceny biletu musimy doliczyć 18 PLN za lot za pasażera. Podróż tylko z małym bagażem podręcznym.

 

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment