Na pół dnia do Oslo Torp i Stavanger

Coś dla miłośników latania – na kilka godzin polecimy z Gdańska do Oslo Torp oraz Stavanger. Wylatujemy z gdańskiego lotniska  w godzinach porannych, wracamy po kilku godzinach z powrotem. Wyloty na pół dnia do Oslo Torp możliwe są w poniedziałki oraz piątki, a do Stavanger – we wtorki oraz soboty. Przeloty odbywają się liniami Wizz Air, najniższe ceny biletów dostępne są dla członków Discount Club, którzy posiadają środki na koncie WIZZ.


 

Oslo Torp w jeden dzień

Na krótką wycieczkę z Gdańska do Oslo Torp polecimy w każdy poniedziałek oraz piątek. Wylatujemy z Gdańska o 6:05, w Torp lądujemy o 7:35. Lot powrotny z Torp startuje o 11:55, w Gdańsku jesteśmy z powrotem o 13:15. Najtańsze „półdniówki” dostępne są obecnie na kwiecień, za bilet w dwie strony zapłacimy 28 PLN od osoby. Przykładowe terminy: 15.04, 29.04, 3.05.

Stavanger w jeden dzień

Na kilka godzin polecimy również z Gdańska do Stavanger w każdy wtorek oraz sobotę. Wylatujemy z Gdańska o godzinie 6:15, w Stavanger lądujemy o 7:55. Ze Stavanger wylatujemy o 12:40, w Gdańsku jesteśmy z powrotem o 14:20. Najtańsze bilety na jednodniową wycieczkę do Stavanger dostępne są obecnie na kwiecień, za bilet w dwie strony zapłacimy 48 PLN od osoby. Przykładowe terminy: 13.04, 16.04, 20.04.

Cena obowiązuje dla członków Discount Club, którzy posiadają środki na koncie WIZZ.  W przypadku płatności za pomocą przelewu do podanej ceny biletu należy doliczyć 18 PLN za lot za pasażera. Podróż tylko z małym bagażem podręcznym. Pomoc przy zakupie tańszych biletów Wizz Air oferują nasi czytelnicy – zajrzyj do działu Pomoc przy rezerwacji biletów!

To może Ciebie zainteresować

8 Thoughts to “Na pół dnia do Oslo Torp i Stavanger”

  1. lukasz

    czy orientuje się ktoś czy w tak krótkim czasie można by zdążyć zobaczy fiordy?

  2. Kiepsko, bo tak czy inaczej przez te parę godzin to można obejrzeć lotnisko ;), ale dobrze wiedzieć że wizz lata z rana i popołudniu to zawsze można zaplanować lepszy wypad.

  3. Niektórzy lubią polatać i w ten sposób 😉

  4. To fakt – byliśmy, wspaniały widok 🙂

  5. Ja lubie tak polatac, na pare godzin 🙂 w koncu to ciekawiej udac sie na spacer w Norwegii niz do osiedlowego parku 🙂

  6. […] wymyślnie proponuje kilkugodzinny lot do Norwegii z zaliczeniem dwóch miast oraz bardzo fajny lot z Gdańska do Rijeki za 125 zł w dwie […]

Leave a Comment