Na pizzę do Pizy za 149 PLN

W lutym wybierzemy się na weekend do Pizy za 149 PLN w dwie strony. Do Włoch dolecimy liniami Wizz Air oraz Ryanair, dostępne ostatnie miejsca w najniższej cenie.

Naszą podróż do Pizy możemy zaplanować w terminie 8 – 10 lutego 2013 roku. Za bilety zapłacimy w sumie 149 PLN w dwie strony:

  • Wizz Air: Gdańsk – Paryż Beauvais 22 PLN
  • Ryanair: Paryż Beauvais – Piza 15 EUR (61 PLN)
  • Ryanair: Piza – Sztokholm Skavsta 15 EUR (61 PLN)
  • Wizz Air: Sztokholm Skavsta – Gdańsk 9 NOK (5 PLN)

Bilety Ryanair: Cena obowiązuje przy płatności kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid) oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym. Przy płatności kartą kredytową zostanie doliczona dodatkowa opłata w wysokości 2% od ceny biletu.

Bilety Wizz Air: Cena obowiązuje dla członków Discount Club posiadających kartę Citibank Wizz Air i podróżujących z małym bagażem podręcznym (nowe zasady przewozu bagażu podręcznego w Wizz Air). Duży bagaż podręczny będzie nas kosztował kolejne 45 PLN od osoby w jedną stronę.

Nie posiadasz karty Citibank Wizz Air? Nie jesteś członkiem klubu Discount Club? Skorzystaj z pomocy naszych użytkowników!

To może Ciebie zainteresować

2 Thoughts to “Na pizzę do Pizy za 149 PLN”

  1. Czy na lotnisku serwują dobrą pizzę?…

  2. Filip

    Niestety, jesli ktos nie ma wlasnej karty Citi i konta discount to utknie już w na połączeniu Gdansk-Paryż, chyba że ktoś chciałby podróżować sam

Leave a Comment