Na Dzień Kobiet od 8 PLN

Zamieńcie bukiet kwiatów na bilet lotniczy – mamy dla Was kilka propozycji przelotów na weekend w okolicach Dnia Kobiet. Najtańsze bilety zaczynają się już od 8 PLN w dwie strony i dostępne są dla wszystkich pasażerów.

Oslo Rygge za 8 PLN

Z Gdańska do Oslo Rygge polecimy liniami Ryanair za 8 PLN w dwie strony w terminie 9 – 11 marca 2013 roku. Ceny obowiązują przy płatności kartą debetową (np. Visa Electron, MasterCard PrePaid) oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym. W przypadku płatności kar†ą kredytową doliczone zostanie 2% od wartości ceny biletu.

Oslo Torp za 8 PLN

Z Gdańska do Oslo Torp polecimy liniami Wizz Air za 8 PLN w dwie strony w terminie 7 – 11 marca. Cena obowiązuje przy płatności z konta WIZZ i podróży tylko z małym bagażem podręcznym. W przypadku płatności przelewem należy doliczyć 18 PLN za lot za pasażera.

Goteborg za 23 PLN

Z Gdańska do Goteborga polecimy liniami Wizz Air za 23 PLN w dwie strony w terminie 5 – 9 marca. Cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy płatności z konta WIZZ i podróży tylko z małym bagażem podręcznym. W przypadku płatności przelewem należy doliczyć 18 PLN za lot za pasażera.

Bergen za 43 PLN

Z Gdańska do Bergen polecimy liniami Wizz Air za 43 PLN w dwie strony w terminie 9 – 11 marca. Cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy płatności z konta WIZZ i podróży tylko z małym bagażem podręcznym. W przypadku płatności przelewem należy doliczyć 18 PLN za lot za pasażera.

Sztokholm za 48 PLN

Z Gdańska do Sztokholmu Skavsta polecimy liniami Wizz Air za 48 PLN w dwie strony w terminie 8 – 10 marca. Cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy płatności z konta WIZZ i podróży tylko z małym bagażem podręcznym. W przypadku płatności przelewem należy doliczyć 18 PLN za lot za pasażera.

Turku za 48 PLN

Z Gdańska do Turku polecimy liniami Wizz Air za 48 PLN w dwie strony w terminie 8 – 10 marca. Cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy płatności z konta WIZZ i podróży tylko z małym bagażem podręcznym. W przypadku płatności przelewem należy doliczyć 18 PLN za lot za pasażera.

Trondheim za 68 PLN

Z Gdańska do Trondheim polecimy liniami Wizz Air za 68 PLN w dwie strony w terminie 8 – 10 marca. Cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy płatności z konta WIZZ i podróży tylko z małym bagażem podręcznym. W przypadku płatności przelewem należy doliczyć 18 PLN za lot za pasażera.

Stavanger za 68 PLN

Z Gdańska do Stavanger polecimy liniami Wizz Air za 68 PLN w dwie strony w terminie 8 – 11 marca. Cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy płatności z konta WIZZ i podróży tylko z małym bagażem podręcznym. W przypadku płatności przelewem należy doliczyć 18 PLN za lot za pasażera.

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment