Minorka za 146 PLN

W styczniu wybierzemy się na Minorkę za 146 PLN w dwie strony. Na hiszpańską wyspę z archipelagu Balearów dolecimy liniami Wizz Air oraz Ryanair z przesiadką w Barcelonie. W jedną stronę wymagany jest nocleg na lotnisku, wyprawę na Minorkę można również połączyć ze zwiedzaniem Barcelony.

Naszą podróż na Minorkę możemy zaplanować w terminie 19 – 26 styczeń 2013 roku. Za bilety zapłacimy w sumie 146 PLN:

  • Wizz Air: Gdańsk – Barcelona 22 PLN
  • Ryanair: Barcelona – Mahon 7,51 EUR (31 PLN)
  • Ryanair: Mahon – Barcelona 7,51 EUR (31 PLN)
  • Wizz Air: Barcelona – Gdańsk 62 PLN

Bilety Ryanair: Cena obowiązuje przy płatności kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid) oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym. Przy płatności kartą kredytową zostanie doliczona dodatkowa opłata w wysokości 2% od ceny biletu.

Bilety Wizz Air: Cena obowiązuje dla członków klubu Discount Club posiadających kartę Citibank Wizz Air i podróżujących z małym bagażem podręcznym (nowe zasady przewozu bagażu podręcznego w Wizz Air). Duży bagaż podręczny będzie nas kosztował kolejne 45 PLN od osoby w jedną stronę.

Nie posiadasz karty Citibank Wizz Air? Nie jesteś członkiem klubu Discount Club? Skorzystaj z pomocy naszych użytkowników!

 


To może Ciebie zainteresować

One Thought to “Minorka za 146 PLN”

  1. […] na… Minorkę w styczniu za 146 zł z nocką na lotnisku. Na megalitycznej wyspie jest wtedy przyjemnie rzeźko, ale nie chłodno. […]

Leave a Comment