Mediolan (Bergamo) za 8 PLN

W listopadzie polecimy liniami Wizz Air z Gdańska do Mediolanu Bergamo za 8 PLN w dwie strony. Oferta dostępna dla członków klubu Xclusive Club.

Za 8 PLN w dwie strony polecimy z Gdańska do Mediolanu Bergamo w terminach:

 • 14 – 21 listopad
 • 18 – 21 listopad


Oferta skierowana jest dla członków klubu Xclusive Club posiadających kartę MasterCard Wizz Air oraz podróżujących tylko z bagażem podręcznym.

 

Jeśli nie jesteśmy członkami klubu Xclusive Club, ale posiadamy kartę MasterCard Wizz Air, to za bilet w dwie strony zapłacimy 23 PLN.

Zamów już dziś swoją kartę MasterCard Wizz Air

Karta MasterCard Wizz Air zwalnia nas z opłaty manipulacyjnej, która wynosi nawet 36 PLN za lot za pasażera – oznacza to, że posiadając taką kartę dwie osoby podróżujące liniami Wizz Air mogą zaoszczędzić nawet 144 PLN przy takiej podróży.

NAJTAŃSZE NOCLEGI W MEDIOLANIE – POLECAMY SERWISY

To może Ciebie zainteresować

10 Thoughts to “Mediolan (Bergamo) za 8 PLN”

 1. dlaczego u mnie się wyswietla, ze jest za 40 zl w jedna strone ? (nawet z wizz xclusive club) – czy to znaczy, że tak szybko podrożały?

 2. Po prawej stronie, w tym granatowym panelu, należy wybrać Kartę Wizz Air, wtedy spadnie opłata za kartę i będzie dostępna cena 4 PLN za bilet.

 3. a jak zrobić, żeby był za 23 zł a nie za 40zł?

 4. 23 PLN to całkowita cena biletu w dwie strony, jeśli nie posiadasz członkowstwa w klubie Xclusive Club, a po prawej stronie wybierzesz jako metodę płatności kartę Citibank Wizz Air

 5. Rzadko się już zdarzają takie oferty za 8 PLN, no chyba, że do Skandynawii. Może nam pożyczycie Kretę albo Maltę na jakiś czas? 🙂

 6. W zeszłym roku oddaliśmy Forli, dwa lata temu Bergamo… a skoro Wizz nas nie lubi to nie wiem czy pozyczymy FRancę 😉

 7. Aktorka

  Już sa mega drogie bilety 🙁 Macie jakis newsletter? chetnie bym zamowila ;p

 8. latamyzgdanska

  Oczywiście – w górnej części strony po prawej znajdziesz okienko, w którym zapiszesz się do naszego newslettera.

Leave a Comment