Mediolan Bergamo za 68 PLN

W lutym polecimy z Gdańska do Mediolanu Bergamo za 68 PLN w dwie strony. Tanie loty do Włoch oferują nam linie lotnicze Wizz Air, najniższe ceny biletów dostępne są dla członków Discount Club. Dostępny tylko jeden termin podróży.

Naszą podróż z Gdańska do Mediolanu Bergamo za 68 PLN w dwie strony możemy zaplanować w terminie 3 – 10 lutego 2013 roku. Cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) i przy podróży tylko z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny jest płatny (aktualny cennik).

Obrazek 10

Z lotniska Bergamo do centrum Mediolanu (stacja Centrale) dojedziemy np. autobusami Terravision za 5 EUR w jedną stronę. Planujecie podróż do Mediolanu? Przeczytajcie nasze krótkie przewodniki:

>>> Co warto zobaczyć w Mediolanie
>>> 5 miast Lombardii, które warto zobaczyć

Z Bergamo możemy również zaplanować wypad narciarski: najbliższy kurort narciarski, Monte Pora – Presolana, znajduje się w odległości 40 km od Bergamo. Za 5-dniowy skipass zapłacimy tu 87 EUR. Polecamy również kameralne Barzio – Piani di Bobbio, oddalone o ok.60 km od Bergamo. O wszystkich kurortach narciarskich w Lombardii przeczytacie TUTAJ

Sprawdź ceny i zarezerwuj noclegi we Włoszech:

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment