Mediolan (Bergamo) za 58 PLN

Późną jesienią polecimy tanimi liniami Wizz Air z Gdańska do Mediolanu Bergamo za 58 PLN w dwie strony. Cena dostępna jest dla członków klubu Xclusive Club.

Z Gdańska do Mediolanu Bergamo polecimy za 58 PLN w dwie strony w terminie 31 październik – 7 listopad 2012 roku. Tyle za bilet zapłacą członkowie klubu Xclusive Club, którzy posiadają kartę MasterCard Wizz Air.

Jeśli nie jesteśmy członkami klubu Xclusive Club, ale posiadamy kartę MasterCard Wizz Air, to za bilet w dwie strony zapłacimy 108 PLN.

Mamy możliwość również wybrać się do Włoch na nieco krócej, niż tydzień, za niewiele większą kwotę (ceny biletów w dwie strony)

 

Zamów już dziś swoją kartę MasterCard Wizz Air

Karta MasterCard Wizz Air zwalnia nas z opłaty manipulacyjnej, która wynosi nawet 36 PLN za lot za pasażera – oznacza to, że posiadając taką kartę dwie osoby podróżujące liniami Wizz Air mogą zaoszczędzić nawet 144 PLN przy takiej podróży.

Zostań członkiem klubu Xclusive Club

Roczna opłata za uczestnictwo w klubie Xclusive Club kosztuje obecnie 130 PLN i daje nam dostęp do tańszych biletów na wszystkich trasach przez 12 miesięcy dla nas i pasażerów z nami podróżujących (na jednej rezerwacji).

NAJTAŃSZE NOCLEGI W MEDIOLANIE – POLECAMY SERWISY

 

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment